Ohlédnutí za Vánoci

Dnes je poslední lednový den a zítra už nepůjde říct "minulý měsíc, když byly Vánoce..". Takže mám poslední šanci něco k nim napsat aby to nebylo trapně pozdě.

Přesto jen bleskově.

Vánoce jsme trávili na chatě v Beskydech, kam za námi dojížděly všechny ty tetičky, babičky apod. až z Ostravy. Takže jsem napekla 22 druhů cukroví a chatu řádně vyzdobila aby jim nebylo líto vážit cestu. Do toho Martin přitáhl od řezníka bednu plnou hladovým okem vybíraných uzenin všeho druhu. 

v clankuMartinovi jsem v rámci zachování ducha Vánoc na začátku toho všeho oznámila, že pokud by ho to mělo stresovat, nemusí hnout při přípravách ani prstem. Je to opravdu poslušný manžel, poslechl mě a opravdu prstem nehnul. (Ale ani se nemotal pod nohy, za což jsem mu vděčná.)

Pečení cukroví byl úžasný zážitek a příští rok si dám záležet ještě více v tom smyslu, že vyrobím jenom "žravé cukroví" a ležáky typu zázvorky vynechám. Navíc, 22 druhů je prostě příliš. Všechny ty druhy se zkrátka nevejdou na jeden tác. Tácy potřebujete dva a každý pak vypadá úplně jinak, takže je to jó frajeřina. Akorát to chce dva měsíce času a hodné dítě, které hodně spí.

p.s. - až se mi podaří z Martina vytáhnout víc fotek cukroví, udělám galerku.

1 Komentář

Jani 3. 11. 2018 - 4:02
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic,
you can earn extra cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

Stop by my webpage: BestChristel: https://MightyCerys.blogspot.co.uk
Odpovědět

Napište komentář

Položky označené * jsou vyžadovány. Vaše emailová adresa nebude zobrazena.

 


Bezpečnostní kód Obnovit